Kobieta buduje dom

Najpiękniejsze dekoracje świąteczne.

Naturalne, słodkie, tradycyjne, ekstrawaganckie, glamour - każdy znajdzie coś dla siebie :)

shutterstock_750365587.jpg

Przed nami Święta Bożego Narodzenia, czas spotkań z bliskimi w zaciszu domowym. Dlatego też jak co roku staramy się dopieścić swoje cztery kąty. Sprzątamy, pieczemy smakołyki, stroimy każdy zakamarek. Zapach lasu, cynamonu i pomarańczy wypełnia cały dom, a światło świec oraz lampek choinkowych nadaje wnętrzom niepowtarzalny klimat.

W Święta Bożego Narodzenia możemy zaszaleć dekoracyjnie. Nie obawiajcie się, że dekoracje to wielki wydatek. Możemy przecież czerpać z natury. Zbierajcie zatem szyszki, patyki, gałązki. Z nich bedzie można wyczarować wianki, stroiki a nawet choinki. 

PINPINPIN
PINPINPIN
PINPINPIN

 

Słodkie wypieki z powodzeniem mogą pełnić rolę dekoracyjną. Lukrowane pierniczki, cukierki w błyszczących papierkach, czy to na paterze, czy pod kloszem będą wyglądać bardzo efektownie. Zobaczcie jak zrobili to inni.

PINPIN

PIN

PINPINPIN

 

Wykorzystajcie girlandy i lampki nie tylko na schodach. Jeśli tylko macie możliwości ozdóbcie przestrzeń nad stołem, kominkiem czy też komodą.

PINPINPIN
PINPIN

 

W wielu domach w dekoracjach bożonarodzeniowych króluje czerwień. Wybraliśmy parę przykładów pięknych aranżacji z wykorzystaniem czerwieni jako koloru dominującego.

PINPINPIN
PINPINPIN

 

Nie zawsze to co tradycyjne jest najpiękniejsze. Mamy na to dowody! Zobaczcie jakie oryginalne i zarazem piękne mogą być choinki z rurek PCV, patyków a nawet z książek. Szaleństwo! Jednakże nie można odmówić im urody.

PINPINPIN
PINPINPIN
PINPIN

 

Choć na co dzień lubimy stonowane wnętrza to na święta często stroimy dom w błyszczące dodatki. Lubicie złoto i srebro? Takie połączenie to ponadczasowa elegancja :)

PINPINPIN
PINPINPIN

 

Jak wygląda Wasz świąteczny stół? Zebraliśmy trochę przykładów zachwycających aranżacji stołów wigilijnych.

PINPINPIN
PINPINPIN

 

Mamy też pomysły na dekoracje na zewnątrz. Inspiracje dla wszystkich, którzy dekorują werandę, ogród, wejście do domu czy też balkon. 

PINPINPIN
PINPINPIN
PINPIN
 
 
 
 
Miłej zabawy :)

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...